נגמרו התירוצים! עוברים להתאמן ב - EMS

חדר כושר ראשון לציון

חדר כושר ראשון לציון מעניק לכם אפשרות איתה תוכלו לשפר את הפעילות הגופנית שלכם ביעילות ובאפקטיביות מרבית באמצעות השיטה הפופולרית אימוני EMS. היום כל אחד שזמנו מוגבל ויש לו אין ספור של מחויבויות לעבודה ולמשפחה יוכל למצוא את עצמו מצליח לעשות אימון כושר ב20 דקות אחת לשבוע ולהיווכח בתוצאות מדהימות, ולא להרגיש יותר ייסורי מצפון.

כל מה שתתבקשו זה להגיע ל- חדר כושר ראשון לציון בכל זמן שתחפצו, המכון כולו מאובזר ומשרה אווירה נעימה, כשמדובר בהגעה של פעם בשבוע בה תוכלו לקבל את כל תשומת הלב למשך 20 דקות של אימון ולהגיע להישגים נפלאים.

חדר כושר ראשון לציון עם שיטת אימוני EMS

מדובר אם כן באחת שיטות הכושר הפופולריות והמתקדמות היום בעולם, כל האימונים מבוססים על טכנולוגיה שמגרה את השרירים בצורה חשמלית. מגיעים אל מכון כושר ראשון לציון ומיד לובשים את חליפת האימון המיוחדת, שהיא מותאמת בדיוק לגוף ובעזרת מאמן כושר אישי מתחילים את האימון. המאמן מזין את הנתונים של המתאמן למערכת הממוחשבת, ואז המערכת הממוחשבת מייצרת גירויים חשמליים שמפעילים את כל השרירים של המתאמן באותו הזמן.

מאמן כושר אישי בראשון לציון

מאמן כושר אישי בראשון לציון מוסמך ומקצועי של מכון הכושר בראשון לציון, יהיה צמוד אליכם כל אותן 20 דקות קצרות בהן הוא יסייע לכן באימון. הוא ינחה אתכם לסוג התרגילים לאחר כל גירוי חשמלי וינחה אתכם מתי וכמה זמן לקחת הפסקה בין גירוי לגירוי. ההפסקות במהלך זמן האימונים יתקצרו יותר ויותר. מאמן כושר אישי בראשון לציון הוא זה שידע להתאים לכם את התרגילים ואת מרווחי המנוחה בין תרגיל לתרגיל.

מדוע אימוני EMS על מכון כושר בראשון לציון?

מכון כושר קונבנציונלי הוא מכון שמאפשר לכל אחד להגיע מספר פעמים בשבוע ולעשות תרגילים לחיטוב הגוף, להרזיה ולעוד סיבות בריאותיות וחשובות. על מנת להגיע להישגים יש צורך בהשקעה גדולה גם של זמן וגם של התמדה. היום עם צפיפות הזמן, כשכל דקה חשובה לנו ואנחנו נוטים לוותר על הרבה דברים במהלך השבוע, אימוני הכושר אצל הרבה אנשים נדחקים הצידה, אך התחושה בעיקר מתסכלת. עם הופעת שיטת אימוני EMS, ניתן לראות יותר ויתר אנשים נהנים מהשיטה ומתוצאותיה. מכון כושר בראשון לציון מאפשר לכל אחד שגר בעיר להגיע לאימונים פעם בשבוע למשך 20 דקות ולהיות משוחרר מיד לאחר מכן לעיסוקיו כשהוא ביצע אימון יעיל ובר תוצאות מספקות כאילו נכח שעה לפחות במכון רגיל.

חדר כושר ראשון לציון – למי זה טוב?

לכולם! מלבד נשים בהריון או אנשים עם בעיות מיוחדות. בעיקרון השיטה מומלצת לגילאי 16 ומעלה והיא מועילה לכולם. לכל מי שחפץ בגוף חטוב וסובל ממחסור בזמן שיטה זו היא עבורו הפתרון מושלם!

למידע נוסף? לחצו כאן והשאירו פרטים

הצרת הקיפים בקלות עם ems בחולוןהצרת היקפים
הצרת היקפים עם אימוני EMS אצל נשים תורגש בעיקר באזור המותניים, הישבן וחיזוק זרועות הידיים. אצל גברים ניתן יהיה לראות תוצאות באיזור המותניים והבטן התחתונה, בחיזוק שרירי הידיים והחזה.
חיסכון בזמן יקר עם חדר כושר חולוןחיסכון עצום בזמן
עסוקים? חדר כושר ראשון לציון מעניק לכם אימוני EMS מניבים את התוצאות האיכותיות ביותר. בזכות אימון כזה תזכו ליותר זמן פנוי ולא תצטרכו להשקיע 6 שעות שבועיות במכון כושר, אצלנו עם אימוני EMS רק 20 דקות בשבוע ואתם חטובים! באו לאימון היכרות.
אימוני EMS בשיטה הטובה ביותר עבורה עם חדר כושר חולוןאימון אישי טכנולוגי
אימון EMS משלב טכנולוגיה ממוחשבת ומתקדמת שבו כל יחידות שרירי הגוף מופעלים בו זמנית בעזרת חליפת EMS מיוחדת, בשונה מאימון כושר רגיל ולכן אימון EMS אפקטיבי פי כמה וכמה.
עם מכון כושר חולון שורפים מינימום זמן ומקסימום קלוריותשריפת קלוריות
הפעילות הגופנית באימון EMS גורמת להגדלת מסת השריר, שריפת קלוריות מרובה על בסיס יומיומי וחילוף חומרים גבוה יותר בשילוב של תזונה נכונה. כבר באימון הראשון, אימון של 20 דקות, תהנו מכ-500 קלוריות פחות.

השאירו פרטים לתיאום אימון היכרות!

חדר כושר ראשון לציון
4 (80%) 1 vote