נגמרו התירוצים! עוברים להתאמן ב - EMS

פילאטיס מכשירים / Pilatis

פילאטיס מכשירים חולון הוא אימון פילאטיס דינאמי, שמחזק את השריר, עוזר לגמישות ליציבה של הגוף, תוך כדי שהוא מפעיל את כל המערכת השרירים בגוף. כולל השרירים הפנימיים. שנקראים -שרירי היציבה. בשיטות אחרות עובדים בנפרד על כל חלק, פילטיס מכשירים בחולון מתבססת על הפעלה של כמה חלקים בו זמנית, תוך כדי התנועה של הגוף. התנועות באימוני פילאטיס מאוד דומות לתנועות היומיומיות שלנו אך הן מלוות באיזון נכון עם כוח וגמישות ונשימות נכונות. 

פילאטיס מכשירים חולון הוא שילוב של התנועה בשיטה המערבית לבין ההרמוניה של הגוף והנפש והמודעות שמאפיינים את השיטה המזרחית כמו יוגה טאי צי פלדנקרייז ועוד.

שיטה שמשלבת תנועה ונשימות

שיטת פילאטיס מכשירים חולון מתאימה לכל גיל ולכל מצב גופני, מבוגרים, נערים, ילדים וכו. בשיטה יש לפחות 500 תנועות מדויקות שמתמקדות בכל שרירי הליבה בגוף, כמו הבטן שרירי החזה והגב, כל זה מתבצע בהקפדה של זרימה של התנועה ונשימה נכונה. זו טכניקה שבנויה על איזון בין הנשימה ולבין שליטה על מרכז הגוף כשהדגש על היציבה, שהיא הבסיס למעשה לתנועה החופשית. יש תרגילים על מזרן או על מכשירים והתוצאות ממהרות להגיע, הגוף הופך להיות מאוזן וחטוב.

עקרונות פילאטיס בחולון

השיטה היא לא רק אוסף של תנועות אלה הבנה עמוקה של הגוף בכל חלקי הגוף בעת התנועה ובארגון שלה. השיטה מתבססת על 5 עקרונות, שליטה-  שליטה בשריר שמאפשרת ביצוע של תנועה מדויקת שליטה נכונה מונעת פציעות ונזקים בגוף. נשימה – היא העיקרון הראשוני שמרכיב למעשה את התנועה היא עוזרת להספקת הדם להגיע לכל מקום ולא לעייף את השריר. מרכוז- החלק בין הסרעפת לאגן, שם יש שרירים מאוד חשובים שעוזרים ליציבה ושאנחנו נמנעים מהשימוש שלהם. פילטיס מכשירים בחולון לומדים להפעיל אותם וכל תרגיל מגיע למרכז הגוף, מה שיוצר חיזוק ושיפור של התנועה. דיוק- חשוב לדייק בתנועה ולהפעיל מחשבה תוך כדי, רצוי להתרכז להקשיב לתגובות של הגוף ולדייק כל תנועה, זה המפתח ליעילות של התנועה. תנועה זורמת- זה מתייחס לקצב של התנועה לזרימה של האנרגיה ולהפעלה של השרירים, שליטה בתנועה בעזרת נשימה נכונה ומרכז הגוף.

פילאטיס מכשירים חולון

כיום ניתן למצוא שיעורים ואימונים של פילאטיס מכשירים חולון ובכל מקום אחר. אימוני פילאטיס מכשירים חולון מתאימים לנשים ולגברים, לכל גיל ובכל מצב או רמה של כושר גופני. הקפדה והתמדה באימונים יכולות לסייע רבות בשמירה על איזון הגוף כולו וכך לשפר את התפקוד היומיומי של השרירים כולם. מומלץ לבחור את המקום להתאמן באימוני פילאטיס מכשירים חולון בקפידה על מנת לחוש בנוח גם במקום עצמו וגם בנוכחות המדריך או המדריכה, שיוכלו להעניק את היחס האישי ולתת את העצות והטיפים האישיים לכל אחד ואחד מהמתאמנים והמתאמנות שחשוב להם להשיג את המטרות שלהם.

ראה גם: 5 טיפים לשיפור סיבולת לב ריאה

הצרת הקיפים בקלות עם ems בחולוןהצרת היקפים
הצרת היקפים עם פילאטיס בחולון המשלב אימוני EMS בשונה מגברים אצל נשים תורגש בעיקר באזור המותניים, הישבן וחיזוק זרועות הידיים. אצל גברים ניתן יהיה לראות תוצאות באיזור המותניים והבטן התחתונה, בחיזוק שרירי הידיים והחזה.
חיסכון בזמן יקר עם חדר כושר חולוןחיסכון עצום בזמן
עסוקים? מכוני כושר בחולון בשילוב אימוני EMS מניבים את התוצאות האיכותיות ביותר. בזכות אימון כזה תזכו ליותר זמן פנוי ולא תצטרכו להשקיע 6 שעות שבועיות במכון כושר, אצלנו עם אימוני EMS רק 20 דקות בשבוע ואתם חטובים! באו לאימון היכרות.
אימוני EMS בשיטה הטובה ביותר עבורה עם חדר כושר חולוןאימון אישי טכנולוגי
אימון EMS משלב טכנולוגיה ממוחשבת ומתקדמת שבו כל יחידות שרירי הגוף מופעלים בו זמנית בעזרת חליפת EMS מיוחדת, בשונה מאימון כושר רגיל ולכן אימון EMS אפקטיבי פי כמה וכמה.
עם מכון כושר חולון שורפים מינימום זמן ומקסימום קלוריותשריפת קלוריות
הפעילות הגופנית באימון EMS גורמת להגדלת מסת השריר, שריפת קלוריות מרובה על בסיס יומיומי וחילוף חומרים גבוה יותר בשילוב של תזונה נכונה. כבר באימון הראשון, אימון של 20 דקות, תהנו מכ-500 קלוריות פחות.

השאירו פרטים לתיאום אימון היכרות!

פילאטיס מכשירים / Pilatis
5 (100%) 2 votes