נגמרו התירוצים! עוברים להתאמן ב - EMS

פילאטיס מכשירים / Pilatis

פילאטיס מכשירים חולון הוא אימון דינאמי, שמחזק את השריר, עוזר לגמישות ליציבה של הגוף, תוך כדי שהוא מפעיל את כל המערכת השרירים בגוף. כולל השרירים הפנימיים. שנקראים -שרירי היציבה. בשיטות אחרות עובדים בנפרד על כל חלק, פילטיס מכשירים בחולון מתבססת על הפעלה של כמה חלקים בו זמנית, תוך כדי התנועה של הגוף. התנועות בפילאטיס מאוד דומות לתנועות היומיומיות שלנו אך הן מלוות באיזון נכון עם כוח וגמישות ונשימות נכונות. 

פילאטיס מכשירים חולון הוא שילוב של התנועה בשיטה המערבית לבין ההרמוניה של הגוף והנפש והמודעות שמאפיינים את השיטה המזרחית כמו יוגה טאי צי פלדנקרייז ועוד.

שיטה שמשלבת תנועה ונשימות

שיטת פילאטיס מכשירים חולון מתאימה לכל גיל ולכל מצב גופני, מבוגרים, נערים, ילדים וכו. בשיטה יש לפחות 500 תנועות מדויקות שמתמקדות בכל שרירי הליבה בגוף, כמו הבטן שרירי החזה והגב, כל זה מתבצע בהקפדה של זרימה של התנועה ונשימה נכונה. זו טכניקה שבנויה על איזון בין הנשימה ולבין שליטה על מרכז הגוף כשהדגש על היציבה, שהיא הבסיס למעשה לתנועה החופשית. יש תרגילים על מזרן או על מכשירים והתוצאות ממהרות להגיע, הגוף הופך להיות מאוזן וחטוב.

עקרונות פילאטיס בחולון

השיטה היא לא רק אוסף של תנועות אלה הבנה עמוקה של הגוף בכל חלקי הגוף בעת התנועה ובארגון שלה. השיטה מתבססת על 5 עקרונות, שליטה-  שליטה בשריר שמאפשרת ביצוע של תנועה מדויקת שליטה נכונה מונעת פציעות ונזקים בגוף. נשימה – היא העיקרון הראשוני שמרכיב למעשה את התנועה היא עוזרת להספקת הדם להגיע לכל מקום ולא לעייף את השריר. מרכוז- החלק בין הסרעפת לאגן, שם יש שרירים מאוד חשובים שעוזרים ליציבה ושאנחנו נמנעים מהשימוש שלהם. פילטיס מכשירים בחולון לומדים להפעיל אותם וכל תרגיל מגיע למרכז הגוף, מה שיוצר חיזוק ושיפור של התנועה. דיוק- חשוב לדייק בתנועה ולהפעיל מחשבה תוך כדי, רצוי להתרכז להקשיב לתגובות של הגוף ולדייק כל תנועה, זה המפתח ליעילות של התנועה. תנועה זורמת- זה מתייחס לקצב של התנועה לזרימה של האנרגיה ולהפעלה של השרירים, שליטה בתנועה בעזרת נשימה נכונה ומרכז הגוף.

פילאטיס מכשירים חולון

כיום ניתן למצוא שיעורים ואימונים של פילאטיס מכשירים חולון ובכל מקום אחר. אימוני פילאטיס מכשירים חולון מתאימים לנשים ולגברים, לכל גיל ובכל מצב או רמה של כושר גופני. הקפדה והתמדה באימונים יכולות לסייע רבות בשמירה על איזון הגוף כולו וכך לשפר את התפקוד היומיומי של השרירים כולם. מומלץ לבחור את המקום להתאמן בפילאטיס מכשירים חולון בקפידה על מנת לחוש בנוח גם במקום עצמו וגם בנוכחות המדריך או המדריכה, שיוכלו להעניק את היחס האישי ולתת את העצות והטיפים האישיים לכל אחד ואחד מהמתאמנים והמתאמנות שחשוב להם להשיג את המטרות שלהם.

 

פילטיס מכשירים בחולון יעניק לכם את מענה הטוב ביותר להצרת היקפיםהצרת היקפים
אצל נשים תורגש בעיקר באיזור המותניים, הישבן וחיזוק זרועות הידיים.
אצל גברים ניתן יהיה לראות תוצאות באיזור המותניים והבטן התחתונה ובחיזוק שרירי הידיים והחזה.
פילאטיס מכשירים חולון חוסכים לכם זמן יקרחיסכון עצום בזמן
 20 דק' אימון EMS פעם בשבוע = 4 אימונים בני שעה.
בעולם המודרני והתובעני של ימינו, עיצוב, חיטוב ושמירה על גוף בריא במינימום זמן אפשרי בהחלט ותלוי רק בכם!
אימון פילאטיס מכשירים חולון בטכנולוגיה הטובה והחדשה ביותר אימון אישי טכנולוגי
אימון EMS בטכנולוגיה ממוחשבת מתקדמת שבו כל יחידות שרירי הגוף מופעלים, להבדיל מאימון רגיל ולכן האימון אפקטיבי פי כמה וכמה.
עם פילאטיס מכשירים חולון והטכנולוגיה שלנו תקבלו שריפת קלוריות מירביתשריפת קלוריות
הפעילות הגופנית המאומצת באימון EMS גורמת להגדלת מסת השריר שמייצרת שריפת יותר קלוריות על בסיס יומיומי, חילוף חומרים גבוה יותר ועם שילוב של תזונה נכונה ורצון הלקוח תוביל לחיטוב וירידה במשקל.

השאירו פרטים לתיאום אימון היכרות!

פילאטיס מכשירים / Pilatis
5 (100%) 2 votes