נגמרו התירוצים! עוברים להתאמן ב - EMS

מי אנחנו?

המרכז לאימוני EMS

במרכז המפנק והיוקרתי תשפרו את הפעילות הגופנית שלכם במהירות וביעילות אודות לשיטת ה-EMS. הסטודיו הגדול מתפרש על שטח של 130 מ"ר הוא מאובזר ונעים, החלל ישרה בכם את האווירה המיוחדת לחוויית האמון השבועית שלכם. במרכז יש ייעוץ תזונתי, מקלחות מהודרות, מגבות אישיות ופינת קפה נעימה להמתנה.

אודות שיטת ה-EMS 

ובכן מה זה? במה מדובר?  EMSפירושה: "Electrical Muscle Stimulator"- מדובר למעשה במכשיר שמגרה בצורה חשמלית את כל השרירים. זאת שיטה מאוד נפוצה היום בכל העולם. הטכנולוגיה הגיעה ואומצה על ידי סוכנות החלל NASA באמצעות שיטה EMS הפעילו והזיזו את הגוף של האסטרונאוטים, כשהיו בתנאי חוסר כבידה. בנוסף הוכיחו הצלחה בשיקום אורטופדי מאז גילו את השיטה הפכה לנפוצה יותר ויותר כיון שהיא מצריכה רק -20 דקות פעם בשבוע, וכך היא מצליחה לשמור ולהגן על הגוף מנזקים, היא שיטה שלא מעמיסה על המפרקים היא מחטבת, מעצבת ושומרת על בריאות ואיכות החיים.

איך עושים אימון EMS?

יתרונותיה של השיטה

 שיטה זו יעליה בשריפת שומנים, ירידה במשקל, חיטוב ועיצוב הגוף, טישטוש של צלוליטיס, שיקום אורתופדי לגב או למפרקים, מונעת פציעות.

יתרונות לעומת שיטות אחרות

היום כל דקה מזמננו חשובה ויקרה, כשאנחנו במרוץ נגד הזמן בשיטה הems ניתן לחסוך המון זמן כי היא דורשת פעם בשבוע רק 20 דקות. הפעילות הגופנית בשיטה הזו גורמת להגדלת מסת השריר מייצרת שרפה יותר של קלוריות ביומיום, חילוף החומרים גדל ויחד עם תזונה נכונה המשקל יורד ומתייצב. אצל נשים יהיה שינוי ניכר באזור האגן והמותניים, הישבן ותורגש גם התחזקות של הבטן התחתונה. אצל גברים ניתן לראות תוצאות בחיזור שרירי הידיים חזה אזור המותנים בשיטה הזו 90%השרירים מופעלים בו זמנית.

למי מומלץ?

השיטה מומלצת לכל אחד!!! היא יעילה מאוד למי שסובל מבעיות פרקים ולמי שמוגבל תנועתית. מצוינת לנשים לאחר לידה ולמי שיש לו בעיות עם גב תחתון. היא מומלצת גם לאלו שמעוניינים לשלב את זה בין האימונים ולכל מי שיש מחסור בזמן ומעוניין בגוף חטוב ובריא.

הצרת הקיפים בקלות עם ems בחולוןהצרת היקפים
הצרת היקפים עם אימוני EMS אצל נשים תורגש בעיקר באזור המותניים, הישבן וחיזוק זרועות הידיים. אצל גברים ניתן יהיה לראות תוצאות באיזור המותניים והבטן התחתונה, בחיזוק שרירי הידיים והחזה.
חיסכון בזמן יקר עם חדר כושר חולוןחיסכון עצום בזמן
עסוקים? אימוני EMS מניבים את התוצאות האיכותיות ביותר. בזכות אימון כזה תזכו ליותר זמן פנוי ולא תצטרכו להשקיע 6 שעות שבועיות במכון כושר, אצלנו עם אימוני EMS רק 20 דקות בשבוע ואתם חטובים! באו לאימון היכרות.
אימוני EMS בשיטה הטובה ביותר עבורה עם חדר כושר חולוןאימון אישי טכנולוגי
אימון EMS משלב טכנולוגיה ממוחשבת ומתקדמת שבו כל יחידות שרירי הגוף מופעלים בו זמנית בעזרת חליפת EMS מיוחדת, בשונה מאימון כושר רגיל ולכן אימון EMS אפקטיבי פי כמה וכמה.
עם מכון כושר חולון שורפים מינימום זמן ומקסימום קלוריותשריפת קלוריות
הפעילות הגופנית באימון EMS גורמת להגדלת מסת השריר, שריפת קלוריות מרובה על בסיס יומיומי וחילוף חומרים גבוה יותר בשילוב של תזונה נכונה. כבר באימון הראשון, אימון של 20 דקות, תהנו מכ-500 קלוריות פחות.

השאירו פרטים לתיאום אימון היכרות!

מי אנחנו
דרג את העמוד הזה